1150272
OMEGA, Seamaster, De ville, armbandsur, 34 mm.
Omega, seamaster, de ville, armbandsur,  34 mm

Stål, manuell, plexiglas, svart urtavla, läderband.

Smärre slitage. Repor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
6 800
635
703
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
9 maj 8:15
6 800 SEK
9 maj 8:15
6 700 SEK
4 maj 20:53
6 600 SEK
4 maj 20:53
6 400 SEK
4 maj 19:46
6 200 SEK