1151946
RING, med rubiner och diamanter
Ring, med rubiner och diamanter

18K guld, stämplad 750, med svensk importstämpel. Små fassetslipade rubiner åttkantslipade diamanter. Ringstorlek 16. Vikt 1,9 gram.

Slitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 000
187
207
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
7 maj 16:04
2 000 SEK
7 maj 4:48
1 800 SEK
6 maj 21:27
1 500 SEK
2 maj 23:59
1 100 SEK
2 maj 20:19
1 000 SEK