1154663
RING 18K guld m grön sten troligen beryll, Stockholm 1982
Ring 18k guld m grön sten troligen beryll, stockholm 1982

Total vikt 8,2 g. Storlek 17/53.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 200
205
227
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
7 maj 12:04
2 200 SEK
3 maj 15:12
2 000 SEK