1155289
ÖRHÄNGEN 18K vitguld m 2 briljanter ca 1 ct totalt, ca H VS
ÖrhÄngen 18k vitguld m 2 briljanter ca 1 ct totalt, ca h vs

Totalvikt 1,7 g.

Slitage. Repor. Vitguld. Obetydligt ytslitage.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
21 100
1 967
2 183
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
11 maj 22:42
21 100 SEK
11 maj 22:42
20 100 SEK
11 maj 22:42
20 000 SEK
11 maj 22:41
19 600 SEK
11 maj 22:41
19 100 SEK