1155363
STIGBERT ARMBAND silver m bergkristall
Stigbert armband silver m bergkristall

Total vikt 26,0 g. Längd och bredaste del ca 17 cm och 13 mm.

Nagg. Slitage. Repor.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 400
224
248
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
12 maj 21:55
2 400 SEK
8 maj 18:48
2 200 SEK
8 maj 16:06
2 000 SEK
4 maj 15:38
1 000 SEK