1135407
RÖKELSEKAR, 3 ST, Kina, 1800-tal.

Mässing. Tre ben. Höjd 6-7,5 cm.

Åldersrelaterat slitage, märken.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 201
210
236
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
21 jun 16:17
2 201 SEK
21 jun 16:17
2 001 SEK
20 jun 15:30
2 000 SEK
19 jun 18:36
1 250 SEK
18 jun 9:03
800 SEK