1162657
TRÄDGÅRDSPIEDESTAL 1800-talets mitt/andra hälft

Oglaserad terracotta, kvadratisk med dekor i relief, längd 43, bredd 43, höjd 103 cm

Åldersrelaterat slitage. Skador. Nagg. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
6 100
581
654
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
13
23 jun 20:38
6 100 SEK
12
23 jun 20:38
6 000 SEK
12
23 jun 20:37
5 900 SEK
13
23 jun 20:36
5 700 SEK
12
23 jun 20:35
5 500 SEK