AllmogeInred ute
1167250
VETT, målat trä, tidigt 1900-tal.
Vett, målat trä, tidigt 1900 tal

Bemålat trä. Ejderhona. Längd 42, höjd 14 cm.

Slitage. Skador.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 400
225
248
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
23 jul 21:06
2 400 SEK
23 jul 21:05
2 200 SEK
23 jul 21:04
2 000 SEK
23 jul 21:04
2 000 SEK
23 jul 21:04
1 900 SEK