AllmogeInred ute
1167252
VETTAR, 3 st. 1900-talets första hälft.
Vettar, 3 st. 1900 talets första hälft

Kniphane, kniphona och alfågel av målat trä. Längd mellan ca 28-30 cm vardera.

Slitage. Färgbortfall.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
7 000
655
724
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (42 bud)
10
23 jul 21:12
7 000 SEK
23 jul 21:11
6 800 SEK
10
23 jul 21:09
6 600 SEK
23 jul 21:08
6 400 SEK
8
23 jul 20:24
6 200 SEK