Möbler ÖvrigtInred ute
1167253
DÖRRLÅS, 2 stycken, 1700-tal eller tidigt 1800-tal.
DÖrrlÅs, 2 stycken, 1700 tal eller tidigt 1800 tal

Järnsmide, med nycklar. Längd ca 26 respektive 32 cm.

Smärre slitage och rost.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
857
80
89
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (11 bud)
28 jul 16:35
857 SEK
28 jul 16:35
807 SEK
28 jul 16:34
705 SEK
28 jul 16:34
655 SEK
28 jul 16:26
601 SEK