AllmogeInred ute
1167254
BLOSSKORG, järnsmide, 1700/1800-tal.
1800 tal
1800 tal
1800 tal
1800 tal
1800 tal
1800 tal
1800 tal
1800 tal

Blosskorg för ljustring. Tre tenar parallellt fästade på tvärgående järnstycke. Längd 95 cm.

Slitage. Rost.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 800
262
290
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (30 bud)
23 jul 21:01
2 800 SEK
23 jul 20:53
2 600 SEK
23 jul 20:53
2 500 SEK
23 jul 20:53
2 400 SEK
23 jul 20:53
2 200 SEK