1168102
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, "Samsö", Michael Laursen A/S.

Bestående av;
bord , längd 119, bredd 45, höjd 73 cm, fällbart
4 karmstolar, sitthöjd med dyna ca 47 cm, lösa rygg och sittdynor

Åldersrelaterat slitage. Blekt. Repor. Märken.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 700
158
176
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
24 jul 17:33
1 700 SEK
24 jul 12:55
1 600 SEK
24 jul 12:55
1 550 SEK
24 jul 12:54
1 500 SEK
24 jul 12:54
1 400 SEK