1160357
SKRIN 2 st samt SVEPASK 17/1800-tal
1800 tal
1800 tal
1800 tal
1800 tal
1800 tal
1800 tal
1800 tal

Bemålade, svepasken märkt JGD 1787, längd 37, höjs 17 cm, ask med metallskoning, längd 36, bredd 38 höjd 18 cm, ask bemålad märkt MSD, längd 36, bredd 34, höjd 21 cm

Åldersrelaterat slitage. Några med delvis enare målning. Repor. Nagg. Märken. Fläckar. Färgbortfall.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 000
373
414
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
7 aug 22:02
4 000 SEK
8
7 aug 22:02
4 000 SEK
7 aug 21:59
3 800 SEK
8
7 aug 21:59
3 600 SEK
7 aug 21:59
3 500 SEK