1143134
Kosti Ahonen
(Född 1920)
Kosti ahonen, olja på duk, signerad  55

KOSTI AHONEN, olja på duk, signerad -55.

"Mammas bild", 85 x 65 cm. Ramen handgjord av konstnären.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
320
3 413
355
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (7 bud)
29 maj 20:53
320 EUR
29 maj 20:53
300 EUR
29 maj 20:53
270 EUR
29 maj 20:53
250 EUR
29 maj 20:51
220 EUR