1143138
Kosti Ahonen
(Född 1920)
Kosti ahonen, olja på duk, signerad och daterad  54

KOSTI AHONEN, olja på duk, signerad och daterad -54.

"Komposition med personer", 92 x 73 cm. Ramen handgjord av konstnären.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T45
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
610
6 536
675
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (8 bud)
29 maj 20:28
610 EUR
29 maj 20:28
600 EUR
29 maj 13:51
320 EUR
24 maj 14:32
300 EUR
24 maj 14:31
240 EUR