1143148
Kosti Ahonen
(Född 1920)
Kosti ahonen, mosaik, a tergo signerad

KOSTI AHONEN, mosaik, a tergo signerad.

"Flicka", 65 x 39 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
220
2 360
244
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (6 bud)
29 maj 18:11
220 EUR
28 maj 19:08
200 EUR
28 maj 17:21
140 EUR
27 maj 22:15
120 EUR
27 maj 21:40
110 EUR