1143784
Kosti Ahonen
(Född 1920)
Kosti ahonen, blyertsteckning, signerad och daterad  54

KOSTI AHONEN, blyertsteckning, signerad och daterad -54.

"Jag själv", bildstorlek 29.5 x 19.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
100
1 067
111
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (1 bud)
29 maj 20:34
100 EUR