1143789
Kosti Ahonen
(Född 1920)
Kosti ahonen, skulptur, trä, signerad och daterad 1971

KOSTI AHONEN, skulptur, trä, signerad och daterad 1971.

Komposition, höjd 158 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
430
4 586
477
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (7 bud)
29 maj 20:11
430 EUR
29 maj 20:11
410 EUR
29 maj 20:11
320 EUR
29 maj 15:23
300 EUR
29 maj 11:08
110 EUR