1143795
Kosti Ahonen
(Född 1920)
Kosti ahonen, bord, trä, förstorande spegel, signerad

KOSTI AHONEN, bord, trä, förstorande spegel, signerad.

Bredd ca 65 cm.

Slitage. Smutsig.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
200
2 136
221
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (5 bud)
29 maj 15:24
200 EUR
29 maj 11:09
110 EUR
29 maj 6:59
100 EUR
28 maj 20:28
70 EUR
23 maj 0:14
50 EUR