1143800
Kosti Ahonen
(Född 1920)
Lampa, trä, glas, signerad och daterad 1986

KOSTI AHONEN, skulptur/lampa, trä, glas, signerad och daterad 1986.

"Rummet av Anssi är tom", höjd ca. 212 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 250
13 412
1 388
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (19 bud)
29 maj 20:16
1 250 EUR
29 maj 20:16
1 200 EUR
29 maj 20:16
1 150 EUR
29 maj 20:16
1 100 EUR
29 maj 20:16
920 EUR