1143810
Kosti Kostinen
(1905-1983)
Kosti kostinen, olja på duk, signerad och daterad  89

KOSTI KOSTINEN, olja på duk, signerad och daterad -89.

"Skogsbild från Kiveriö", 118 x 139 cm, målning 82 x 100 cm. Ramen handgjord av konstnären.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
200
2 133
222
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (2 bud)
29 maj 19:40
200 EUR
29 maj 18:52
150 EUR