1143811
Kosti Ahonen
(Född 1920)
Kosti ahonen, olja på masonit, signerad och daterad 1981

KOSTI AHONEN, olja på masonit, signerad och daterad 1981.

"Kärleksbekännelse för fosterlandet", 55 x 67 cm. Ramen handgjord av konstnären.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
320
3 413
355
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (9 bud)
29 maj 19:43
320 EUR
29 maj 19:43
300 EUR
29 maj 19:43
280 EUR
29 maj 19:42
260 EUR
29 maj 19:42
260 EUR