1143824
Kosti Ahonen
(Född 1920)
Kosti ahonen, olja på masonit, trärelief, signerad och daterad  80

KOSTI AHONEN, olja på masonit, trärelief, signerad och daterad -80.

"Finlandsk krigsveteran", 57 x 40 cm, målning 29 x 21 cm. Ramen handgjord av konstnären.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
280
3 004
311
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (5 bud)
29 maj 19:47
280 EUR
29 maj 19:47
260 EUR
29 maj 19:47
240 EUR
29 maj 19:47
220 EUR
22 maj 21:11
200 EUR