1143834
Kosti Ahonen
(Född 1920)
Kosti ahonen, olja på masonit, signerad och daterad 1980

KOSTI AHONEN, olja på masonit, signerad och daterad 1980.

"Efter resan till Dresden", 53 x 67 cm.
Ramen handgjord av konstnären.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
270
2 880
300
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (5 bud)
29 maj 19:48
270 EUR
29 maj 19:48
250 EUR
29 maj 19:48
240 EUR
28 maj 7:10
200 EUR
25 maj 1:51
100 EUR