1143835
Kosti Ahonen
(Född 1920)
Kosti ahonen, olja på duk, signerad och daterad -60.

KOSTI AHONEN, olja på duk, signerad och daterad -60.

Ett par, 105 x 68 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
200
2 163
220
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (8 bud)
29 maj 19:38
200 EUR
29 maj 19:38
150 EUR
29 maj 19:19
140 EUR
29 maj 18:58
130 EUR
28 maj 15:54
120 EUR