1166036
Olle Nyman
(1909-1999)
Olle nyman, olja på pannå, signerad o. nyman.

OLLE NYMAN, olja på pannå, signerad O. Nyman.

Stilleben. 37 x 27,5 cm.

Krackelyr, visst slitage längs ramkant.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Slutpris
8 100
752
836
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
11 jul 0:17
8 100 SEK
9 jul 7:58
7 900 SEK
9 jul 7:15
7 700 SEK
7 jul 23:31
7 500 SEK
5 jul 20:09
6 200 SEK