1146915
LJUSSTAKAR ett par, mässing, 1800-talets mitt.
Ljusstakar ett par, mässing,   1800 talets mitt

Höjd 28 cm

Slitage.

Claes Andersson
Claes Andersson
Värderare (föräldrarledig)
+46(0)704-248703

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 000
186
207
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
27 maj 15:06
2 000 SEK
27 maj 15:04
1 900 SEK
27 maj 14:50
1 800 SEK
26 maj 22:54
1 700 SEK
26 maj 22:34
1 500 SEK