1147956
K Andersson, cocktailglas, 12 st, silver, Stockholm 1925.
K andersson, cocktailglas, 12 st, silver, stockholm 1925

Svag invändig förgyllning. Släta med spegelmonogram, på hög fot. Höjd 9 cm, total vikt 766 gram.

Lätt slitage.

Anna Wehtje
Anna Wehtje
Ansvarig specialist silver och preciosa
+46 (0)8 614 08 22

Slutpris
7 400
692
765
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (28 bud)
28 maj 17:18
7 400 SEK
9
28 maj 17:18
7 200 SEK
28 maj 17:18
7 000 SEK
9
28 maj 17:18
6 800 SEK
28 maj 17:18
6 600 SEK