1151810
RING, med ovalslipad rubin 0.99 ct samt briljantslipade diamanter totalt 0.71 ct.
Ring, med ovalslipad rubin 0.99 ct samt briljantslipade diamanter totalt 0.71 ct

Carat enligt gravyr. Otydliga tillverkarstämplar. 18K vitguld. Ringstorlek 17. Vikt 5,5 gram

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
6 000
563
625
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
18 jun 16:15
6 000 SEK
18 jun 16:15
5 900 SEK
18 jun 16:13
5 700 SEK
18 jun 16:13
5 500 SEK
18 jun 16:13
4 800 SEK