1155509
Wiwen Nilsson
(1897-1974)
Wiwen nilsson, brevkniv, sterlingsilver, lund 1966

WIWEN NILSSON, brevkniv, sterlingsilver, Lund 1966.

Slät med avsmalnande blad med rundat avslut, dekor av förgyllt löv. Längd 30,5 cm, bredd 3,5 cm. Vikt 223 gram.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 400
317
352
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
1 jun 18:43
3 400 SEK
1 jun 18:43
3 200 SEK
1 jun 18:42
3 000 SEK
1 jun 18:42
2 800 SEK
1 jun 18:24
2 600 SEK