1155784
Pierre Forssell
(1925-2004)
Pierre forssell, vägglampetter, 5 st, mässing, "pendel", skultuna

PIERRE FORSSELL, vägglampetter, 5 st, mässing, "Pendel", Skultuna.

Pendlande ljushållare. Höjd ca 48 cm.

Slitage. Repor. Fläckar.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
Värderare (föräldraledig)
+46 (0)760 52 23 55

Slutpris
4 700
439
486
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
27 maj 16:12
4 700 SEK
27 maj 16:01
4 500 SEK
27 maj 16:01
4 400 SEK
27 maj 9:35
4 200 SEK
27 maj 9:35
4 000 SEK