Smycken Ringar
1156812
RING, med briljantslipade diamanter

Diamanter ca 1,57 ct. Längd ca 27 mm. 1940-tal enligt uppgift. Ringstorlek 16,75. Vikt 7 gram.

Smärre bruksslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V41
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 21 timmar
2 200
209
236
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
21 jul 23:38
2 200 SEK
21 jul 8:45
2 000 SEK
20 jul 18:41
400 SEK
20 jul 1:55
300 SEK