1157263
DOSA, glas, Italien, 1900-talets mitt.
Dosa, glas, italien, 1900 talets mitt

Blått glas, metallbeslag. 6x7x11 cm.

Obetydligt ytslitage.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
200
2 143
221
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (4 bud)
27 maj 20:20
200 EUR
27 maj 20:19
180 EUR
27 maj 20:19
170 EUR
22 maj 15:54
160 EUR