1157333
SALTKAR, 3+1 stycken, porfyr, empire, 1800-talets andra kvartal.
Saltkar, 3+1 stycken, porfyr, empire, 1800 talets andra kvartal

Diameter 6. Höjd 2-3 cm.

Nagg.

Slutpris
3 000
280
310
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
24 maj 14:59
3 000 SEK
19 maj 23:24
2 700 SEK
19 maj 22:01
2 500 SEK
19 maj 18:36
1 300 SEK
19 maj 14:21
1 200 SEK