1157357
Stig Lindberg
(1916-1982)
Stig lindberg, 2 + 2 fat, stengods, "veckla" samt "reptil", gustavsberg, 1900 talets anrda hälft

STIG LINDBERG, 2 + 2 fat, stengods, "Veckla" samt "Reptil", Gustavsberg, 1900-talets anrda hälft.

Vir carraraglasyr. Stämplade Gustavsberg. Längd 26-27 cm.

Smutsiga. Märken.

500
47
52
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
18 maj 13:05
500 SEK