1157364
CHAMPAGNEKYLARE, silver, Tyskland, tidigt 1900-tal.
Champagnekylare, silver, tyskland, tidigt 1900 tal

Champagnekylare i silver stämplad Miller Ulm. Delvis godronnerad med lagerbård. Höjd 22,5 cm. Vikt 1000 gram.

Slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
9 400
879
972
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
8
3 jun 13:37
9 400 SEK
10
3 jun 13:37
9 200 SEK
8
3 jun 13:36
9 000 SEK
10
3 jun 13:36
8 800 SEK
8
3 jun 13:35
8 600 SEK