1157564
SPEGEL, rokokostil, 1900-talets mitt.
Spegel, rokokostil, 1900 talets mitt

Förgylld och bronserad. 77 x 31 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 900
366
406
Utropspris
3 000 - 6 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8 jun 14:53
3 900 SEK
8 jun 14:53
3 700 SEK
8 jun 14:52
3 400 SEK
8 jun 14:52
3 200 SEK
8 jun 14:51
2 800 SEK