1158928
SPEGELLAMPETTER, ett par, barockstil, 1900-talets början
Spegellampetter, ett par, barockstil, 1900 talets början

Spegellampetter av mässing med fasettslipat glas. Med två ljusarmar vardera. Höjd 63, bredd 31 cm

Smärre slitage. Lagning. Skadat glas.

Slutpris
5 200
488
541
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
8 jun 17:14
5 200 SEK
8 jun 8:43
5 000 SEK
8 jun 8:43
4 800 SEK
7 jun 22:53
3 200 SEK
7 jun 22:53
3 000 SEK