1159074
Puderdosa silver och 14K guld med fasettslipade safirer
Puderdosa silver och 14k guld med fasettslipade safirer

mått 58 X 60 X 10 mm, totalvikt 80 g. Stämplad Cartier.

Bruksslitage.

Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Slutpris
8 800
825
916
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
13 jun 20:02
8 800 SEK
13 jun 20:02
8 600 SEK
13 jun 20:00
8 400 SEK
13 jun 20:00
8 200 SEK
13 jun 19:59
8 000 SEK