1159247
DEKORELEMENT, 17/1800-tal, snidat och förgyllt trä.
1800 tal, snidat och förgyllt trä

Fågel, troligen dekor från en predikstol. L. 32 cm.

Skador, maskstungen.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
2 200
206
229
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
8 jun 18:29
2 200 SEK
8 jun 18:29
2 200 SEK
8 jun 7:41
2 000 SEK
6 jun 1:57
1 000 SEK
5 jun 20:03
500 SEK