1159301
UPPLÄGGNINGSFAT 3 st Kina Qianlong (1736-95) porslin
UpplÄggningsfat 3 st kina qianlong (1736 95) porslin

Dekor i underglsyrblått av flodlandskap samt trädgård, diameter 31, längd 32,5-35 cm

Åldersrelaterat slitage. Glasyrmistor. Obetydligt nagg. Nötta kanter.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
3 800
354
393
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
28 maj 20:31
3 800 SEK
28 maj 19:00
3 600 SEK
28 maj 19:00
3 500 SEK
22 maj 23:29
3 100 SEK
22 maj 22:04
2 900 SEK