1159306
Jonas Fröding
(1905-1959)
Jonas frÖding, skulptur signerad patinerad brons

JONAS FRÖDING, skulptur signerad patinerad brons

"Flykt", höjd inkl sockel 53 cm

Obetydligt ytslitage.

Övrigt

Variant av "Flykt", skulptur i Mariebergsskogen i Karlstad

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
10 500
979
1 086
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
28 maj 21:35
10 500 SEK
9
28 maj 21:35
10 000 SEK
28 maj 21:35
8 300 SEK
8
28 maj 21:35
8 100 SEK
28 maj 21:34
7 800 SEK