1159328
LISA LARSON, ytterfoder stengods, Gustavsberg, K-studion, sent 1900-tal.
Lisa larson, ytterfoder stengods, gustavsberg, k studion, sent 1900 tal

Höjd 25 cm

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
2 200
205
227
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
26 maj 14:15
2 200 SEK
24 maj 15:40
2 000 SEK
24 maj 14:24
1 600 SEK
22 maj 15:09
1 500 SEK
21 maj 0:58
1 000 SEK