1159756
LALIQUE, vas, "Bacchus", Frankrike.
Lalique, vas, "bacchus", frankrike

Konande klarglas med reliefdekor av Bacchus i grönska. Märkt "LALIQUE FRANCE". Höjd 18 cm, Diameter 13.5 cm.

Smärre slitage. Minimalt nagg vid mynning.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Slutpris
3 200
299
331
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
8 jun 19:15
3 200 SEK
8 jun 19:15
3 000 SEK
3 jun 15:26
2 000 SEK