1159796
Tyra Lundgren
(1897-1979)
Tyra lundgren, fat på fot, fajans, arabia, signerad tl och daterat 28

TYRA LUNDGREN, fat på fot, fajans, Arabia, signerad TL och daterat 28.

Med dekor av musicerande par. Diameter 44. Höjd 17 cm.

Krackelyr.

Slutpris
5 602
523
579
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
28 maj 17:15
5 602 SEK
28 maj 17:15
5 405 SEK
28 maj 17:12
5 201 SEK
27 maj 21:09
5 001 SEK
27 maj 21:09
5 000 SEK