1160474
Gunnar Ander
(1908-1976)
Gunnar ander, kandelabrar, 4+1 st, "sonat", ystad metall.

GUNNAR ANDER, kandelabrar, 4+1 st, "Sonat", Ystad Metall.

Stomme i metall. 4 ljushållare vardera. Höjd 24 cm.

Smärre slitage. Repor.

Slutpris
2 700
250
275
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
30 maj 14:34
2 700 SEK
30 maj 11:18
2 500 SEK
30 maj 11:16
2 300 SEK
30 maj 11:16
2 200 SEK
30 maj 9:06
2 000 SEK