1161008
KANDELABRAR, ett par, tenn GAB Tenn, Stockholm, 1935.
Kandelabrar, ett par, tenn gab tenn, stockholm, 1935

Ett pr kandelabrar av tenn med balusterformat ben och rund fot. För tre ljus vardera. Stämplade GAB TENN SVENSK VARA 18. Bredd 28, höjd 23 cm.

Gott skick med smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
1 800
169
186
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
28 maj 13:05
1 800 SEK
28 maj 13:04
1 500 SEK