1161230
Kerttu Nurminen
(Född 1943)
99
99
99
99
99

KERTTU NURMINEN, VAS, glas, signerad och numrerad Kerttu Nurminen Nuutajärvi, 73/99

Olika nyanser av grön, grå och svart. Höjd 32 cm.

Helhetsintrycket är mycket gott.

Slutpris
370
3 964
410
Utropspris
350 EUR
Budhistorik (9 bud)
2 jun 17:25
370 EUR
2 jun 17:25
350 EUR
2 jun 17:23
330 EUR
2 jun 17:23
310 EUR
2 jun 17:22
290 EUR