1161390
BRICKA, sterlingsilver, Mexiko.
Bricka, sterlingsilver, mexiko

Konturerad form. Stämplad 0.925 Mexico CMC. 49 x 29 cm Vikt 990 gram.

Gott skick med smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Slutpris
3 105
290
321
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
11 jun 16:11
3 105 SEK
11 jun 16:11
3 050 SEK
11 jun 0:07
2 905 SEK
11 jun 0:07
2 705 SEK
7 jun 20:59
2 422 SEK