1161870
KANDELABRAR, ett par, sent 1800-tal.
Kandelabrar, ett par, sent 1800 tal

Metall. För fyra ljus vardera. Trepassformad fot. Höjd 50 cm.

Dekorbortfall, hängande kedjor saknas. Smärre slitage.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Slutpris
1 900
178
198
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
9 jun 13:58
1 900 SEK
9 jun 13:58
1 800 SEK
9 jun 13:58
1 700 SEK
9 jun 13:58
1 600 SEK
9 jun 13:56
1 500 SEK